Wszystkich chętnych zapraszam do wzięcia udziału w wyjeździe do KDK w Kozienicach na Kabaret Smile który odbędzie się 23 marca o godzinie 20.30. Wyjazd autokarem z Rozniszewa około godziny 19.15. Koszt wyjazdu wstępnie 65 zł od osoby (cena obejmuje bilet+opłaty za przesłanie biletów oraz transport). Kwotę można wpłacać na konto: 23 1050 1777 1000 0091 3012 5678 w tytule wpisując: imiona i nazwiska osób – wcześniej należy zapisać się telefonicznie. Można wpłacać również osobiście. ZAPISY DO 10 LUTEGO O wyborze miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Zabierajcie kogo chcecie ?   Do zobaczenia!!!

„To Ci tłumaczę!” – to tytuł najnowszego programu kabaretu Smile z Lublina. Jak sugeruje sam tytuł, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie 2 godzinnego spektaklu, starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia a Kabaret Smile wykona to w swoim stylu. Dylematy młodego ojca oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo) j9ubahb. Pojawia się również jutuberka (modne ostatnio słowo) o skomplikowanym pseudonimie artystycznym.
Artyści zwracają też uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz dopalaczy. Śmiało stwierdzić można, że to pierwsze, z powodzeniem wykorzystują w nowym programie.