Jak doskonale wiemy w naszej wsi na początku czerwca został oddany do użytku chodnik który został wybudowany po obu stronach na odcinku od kanału do szkoły podstawowej.   Chcielibyśmy z pełnym szacunkiem podziękować radzie powiatu kozienickiego oraz Panu staroście Andrzejowi Jungowi za wykonanie tej inwestycji.

W związku z tą budową komitet odnowy cmentarza zgłosił się do gminy z petycją w sprawie dokończenia budowy chodnika do sanktuarium NMP w Rozniszewie, mimo iż pod petycją podpisało się ponad 650 osób z naszej parafii nie otrzymaliśmy żadnego stanowiska w tej sprawie. Jak widzimy potrzeby mieszkańców są niczym w porównaniu z potrzebami innych miejscowości, gdzie co chwila coś się robi. Inwestycje które od dawna były planowane, są w sposób dla nas niezrozumiały przesuwane z roku na rok.

Komitet odnowy cmentarza parafialnego.